607151-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Tält
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Anskaffning av disk- och serveringstält
Referensnummer: 22FMV2395
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39522530 Tält
II.1.4.
Kort beskrivning
Anskaffning av enklare snabbresta tält om 3x3 m för skydd vid beredning, diskning och servering vid system lätt fältkok.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen