607156-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inkontinens blås-och tarmdysfunktion 2
Referensnummer: RS 2021-06552
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Inkontinens blås-och tarmdysfunktion produkter 2.
Avbrutna anbudsområden från tidigare upphandling Inkontinens blås-och tarmdysfunktion produkter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen