607160-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvara för kommunikation
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala tjänster för kommunikation, SLL1925
Referensnummer: RS 2019-0808
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48510000 Programvara för kommunikation
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla digitala tjänster för kommunikation enligt bifogat upphandlingsunderlag.