607192-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Ramavtal - Vibrationsmätning, Riskanalys och Syneförättning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - Vibrationsmätning, Riskanalys och Syneförättning
BeskrivningÖrebro kommun inbjuder till anbudsgivning avseende ramavtal för Vibrationsmätning, Riskanalys och Synförättning enligt förutsättningar och villkor i detta förfrågningsunderlag.
Intern identifierareKs 886/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000