607244-2019 - ÄndringSverige-Tomelilla: Leverantörstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationsoperatör till Tomelilla landsbygds fibernät
Referensnummer: 2019/205
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72410000 Leverantörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning