See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsultförmedlare med inriktning mot verksamhetsutveckling, digitalisering och IT
Beskrivning: Tjänsten omfattar att leverera resurser för att förstärka Energimyndighetens organisation genom vissa kompetenser inom IT och informationshantering.
Föregående meddelande: 261597-2023
Intern identifierare: 2023-3300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000