2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - Del 2 El & Automation - Renovering Edsbergs pumpstation, K3 Tekniskt stöd el
Beskrivning: Denna anbudsinbjudan avser köp från Dynamiskt inköpssystem (DIS) för tekniska konsulter till Käppalaförbundet KF2021-134 Del 2 El och automation, avseende teknikstöd EL.
Intern identifierare: KF2025-244
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356000 Tekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000