607428-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogsbruk och skogsavverkning – Equipment for estimating sap flow and environmental measurements
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEquipment for estimating sap flow and environmental measurements
BeskrivningThe procurement concerns equipment for estimating sap flow and environmental measurements.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelData logger, Multiplexer
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114393:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSap flow sensors
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114393:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelEnvironmental sensors
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114393:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelPoint dendrometers (analog)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114393:Lot:4