607601-2023 - PlaneringSverige-Östersund: Faktureringssystem
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Inkassosystem
Referensnummer: Af-2023/0098 6862
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48444100 Faktureringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI avseende inkassosystem
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48812000 Ekonomiska informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen