2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - G-Båge, Biplanar Genomlysning
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn gäller avtal för inköp av Biplanar Genomlysning anpassade till Region Norrbotten enligt 10 kap. 5 § LOU. Region Norrbotten har för avsikt att tilldela kontrakt genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering, enligt 6 kap. 12-19 §§ LOU
Intern identifierare: 24/270
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000