See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konstgestaltning till Påvelundsskolan
Beskrivning: Konstnärligt gestaltningsuppdrag till Påvelundsskolan
Intern identifierare: SFF-2023-00430
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000