607724-2021 - ÄndringSverige-MALMÖ: Ombyggnad av kök eller restaurang
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksförnyelse ramavtal 2021
Referensnummer: 2021MKB-2985
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45212500 Ombyggnad av kök eller restaurang
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av köksförnyelse till MKB Fastighets AB.