607839-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bränslen – Stationstankning drivmedel till Rambos verksamhetsområden i Tanum, Munkedal & Sotenäs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelStationstankning drivmedel till Rambos verksamhetsområden i Tanum, Munkedal & Sotenäs
BeskrivningUpphandlingen avser stationstankning i Tanum, Munkedal och Sotenäs Kommun för Rambos verksamheter.
Intern identifierareStationstankning 2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09134200 Dieselbränsle, 09134210 Dieselbränsle (0,2)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000