2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markskötsel Härnösands residens
Beskrivning: Upphandlingen avser en markskötselentreprenad avseende Y001 Residenset i Härnösand.
Intern identifierare: 3795/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000