See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Staffing Services, Bosnia and Herzegovina
Beskrivning: Staffing Services, Bosnia and Herzegovina - provide consultants with some expertise
Intern identifierare: LM2025/073711
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General information
Beskrivning: General information
Intern identifierare: 1693582
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Qualification of tenderer
Beskrivning: Qualification of tenderer
Intern identifierare: 1693578
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Requirements specification - common requirements
Beskrivning: Requirements specification - common requirements
Intern identifierare: 1693579
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Requirements specification - consultants
Beskrivning: Requirements specification - consultants
Intern identifierare: 1709216
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Evaluation and prices
Beskrivning: Evaluation and prices
Intern identifierare: 1693580