2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stationstankning och Bulkleverans av drivmedel
Beskrivning: Upphandling avseende Stationstankning och Bulkleverans av drivmedel. Två avtalsområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82419:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 09132000 Bensin, 09134200 Dieselbränsle, 24322220 Etanol