607939-2024 - Resultat
Sverige – Stenläggning – Markarbeten - stenläggning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelMarkarbeten - stenläggning
BeskrivningUpphandling av mark och stenläggnings arbeten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45432112 Stenläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95738:Lot:1