2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kundtjänst
Beskrivning: Kundtjänst för fiber, fjärrvärme, elnät och natur/ biogas.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Tidsaspekt
Förfarandets viktigaste kännetecken: Påskyndat pga tidsfrist
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342300 Kundservice
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 5 000 timmar