Svenska Spel, inbjuder Er härmed att inkomma med anbudsansökan för att delta i upphandling av avtal avseende lönesystem. Syftet med anbudsansökan är att bjuda in intresserade leverantörer till att lämna in en ansökan om att få lämna anbud.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal, 48812000 Ekonomiska informationssystem, 72212450 Programvaruutvecklingstjänster för tidsredovisning eller personal, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 79631000 Personaltjänster och lönehantering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen