See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning av förorenade massor och farligt avfall
Beskrivning: Bortforsling och hantering av farligt avfall
Intern identifierare: KS 25/55
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hantering av farligt avfall
Beskrivning: Mottagning av farligt avfall
Intern identifierare: 1722157-0
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1, jord och schaktmassor, låga
Beskrivning: Hantering av farligt avfall
Intern identifierare: 1756582-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2, jord, höga
Intern identifierare: 1756584-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3, sand, låga
Intern identifierare: 1756585-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4, sand, höga
Intern identifierare: 1756586-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 5, asfalt
Intern identifierare: 1756587-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Anbudsområde 6, betong
Intern identifierare: 1756588-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Anbudsområde 7, stubbar och rötter
Intern identifierare: 1756589-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Anbudsområde 8, invasiva arter
Intern identifierare: 1759891-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Anbudsområde 9, blandat
Intern identifierare: 1775917-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Anbudsområde 10
Intern identifierare: 1775923-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Anbudsområde 11
Intern identifierare: 1775959-11