2. Förfarande
Förfarande
Titel: Instrument för analys av hematologiska parametrar som ingår i kvalitetskontroller av blodprodukter
Beskrivning: RFI – instrument för analys av hematologiska parametrar som ingår i kvalitetskontroller av blodprodukter, se bifogat dokument gällande beskrivande information
Intern identifierare: RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)