60823-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Catering – Högkvalitativ cateringtjänst till Karlberg Slott
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHögkvalitativ cateringtjänst till Karlberg Slott
BeskrivningUpphandlingen avser högkvalitativ cateringtjänst i absolut högsta klass till Militärhögskolan Karlbergs arrangemang. I skolans uppdrag ingår en omfattande verksamhet för ceremonier och andra former av intern och extern representation i formella och exklusiva sammanhang. Se bifogad upphandlingsdokumentation för mer information.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94946:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55320000 Måltidsservering, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55510000 Matsalstjänster