608371-2019 - ÄndringSverige-Huddinge: Plåtslageri och uppförande av stuprännor
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tomtbergaskolan: Plåt AB 04
Referensnummer: HS/2019:201
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45261300 Plåtslageri och uppförande av stuprännor
II.1.4.
Kort beskrivning
Utvändiga plåtarbeten på nya och befintliga tak och fasader vid om- och tillbyggnad av Tomtbergaskolan i Huddinge kommun.