608372-2019 - ÄndringSverige-Linköping: Byggnation av kontorsbyggnad
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ebbepark 803, Dynamiken Hus L01
Referensnummer: 19/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45213150 Byggnation av kontorsbyggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av kontorshus i Ebbepark. Byggnad L01.