Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med ansökan om deltagande i förhandlad anbudsgivning som syftar till att teckna avtal om att leverera ett system för dokumentation av barn- och elevhälsa.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48180000 Medicinsk programvara, 48445000 Programvara för kundhantering, 48814000 Medicinska informationssystem, 72253200 Stödtjänster för system, 72261000 Stödtjänster för programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen