608424-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Tjänster i samband med film- och videoproduktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
FK Play 2022
Referensnummer: FK 2022/005606
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92112000 Tjänster i samband med film- och videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
En tjänst (FK Play) som möjliggör att på ett enkelt sätt skapa och
publicera filmer inom Försäkringskassan.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen