608425-2022 - ResultatSverige-Gävle: Diverse tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skogsförvaltning
Referensnummer: 12616
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98300000 Diverse tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Planering pågår för en upphandling gällande skogsförvaltning.
Nuvarande avtal går ut 2022-06-30
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
03400000 Skogsbruk och skogsavverkning, 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling, 77100000 Jordbrukstjänster, 77200000 Skogstjänster, 98300000 Diverse tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen