2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ultraljudssystem för Kvinnosjukvård och mödravård
Beskrivning: Upphandlingen avser regionala ramavtal för successiva inköp av ultraljudssystem inklusive prober för kvinnosjukvård och mödravård.
Intern identifierare: 2024-O002616
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33112000 Utrustning för medicinsk bildbehandling med ultraljud och doppler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000