See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil reservkraft
Beskrivning: Region Dalarna inbjuder anbudsgivare att lämna anbud avseende mobil reservkraft.
Intern identifierare: RS 2025/1063
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
Ytterligare klassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument MT
Intern identifierare: 1541361-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1725334-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Informationsfrågor
Intern identifierare: 1725336-2