2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nanopore reagents, consumables and service
Beskrivning: Ramavtal för reagenser, förbrukningsmaterial och serviceavtal från Oxford Nanopore Technologies. Beräknat avtalsvärde är 4 000 000 SEK.
Intern identifierare: HS-2025-1224
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000