Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service av Badanläggningar
Referensnummer: 23154
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Service och underhåll av reningsverk på badanläggingar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Årlig service grå, gul och grön.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50000000 Reparation och underhåll, 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
9 st badanläggningar.
Takvolym 8 000 000 kr
Årlig service röd.
Del nr: 2