See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jonslund skola, Essunga
Beskrivning: Essunga Bostäder AB upphandlar nyproduktion av skola F-6 inkl förskola på totalentreprenad.
Intern identifierare: 2023-58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214210 Byggnation av låg- och mellanstadieskola
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000