See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetskläder och personlig skyddsutrustning
Beskrivning: Arbetskläder och personlig skyddsutrustning
Intern identifierare: 24/70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Arbetskläder och personlig skyddsutrustnin
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Arbets- och skyddskläder
Beskrivning: Arbets- och skyddskläder