See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gällö nya skola
Beskrivning: Modernisering av Gällö skolområde. Gamla folkets hus rivs Nav och F-3 samt övervåning med 7-9 byggs ny med matsal och bibliotek Gamla högstadiet med svans renoveras
Intern identifierare: KSK2024/330-05
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000