Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till hörsalar i Lindellhallen
Referensnummer: FS 2.1.2-2073-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Hörsalsstolar med fällbara skrivskivor samt eluttag till tre hörsalar Lindellhallen. Entreprenören skall påbörja arbetet i direkt anslutning till beställningsskrivelsen och enligt ö.k. Preliminär leverans vecka 20-24, 2020, som fastställs i samband med beställning. Entreprenaden i sin helhet skall vara färdigställd och godkänd för slutbesiktning senast2020-06-12.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39100000 Möbler, 39200000 Inredning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen