Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående offentliggörandeFörklaring:
Diarienr: KLF 2022/1292
Meddelande om frivillig förhandsinsyn gällande Personec - support, drift, underhåll, vidareutveckling och integrationer
2. Omfattning
Denna frivilliga förhandsinsyn gäller förlängning av befintligt ramavtal utan föregående annonsering.
5. Avtalsperiod
2023-01-01—2025-12-31 med möjlighet till förlängning i en eller flera perioder om totalt max 12 månader.