608714-2024 - Resultat
Sverige – Handledning – Vinterväghållning av huvudvägar i Trelleborgs kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning av huvudvägar i Trelleborgs kommun
Beskrivningse UHD
Intern identifierareKS 2024/432
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000