608744-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Energi och tillhörande tjänster – Kommunikationsstöd för forskning- och innovationsprogrammet resurseffektiv bebyggelse
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsstöd för forskning- och innovationsprogrammet resurseffektiv bebyggelse
BeskrivningKommunikationsstöd effektiv bebyggelse
Intern identifierare2026-11640
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelCCUS
BeskrivningEnligt förfråningsunderlag
Intern identifierare1946572-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
BeskrivningEnligt förfrågningsunderlag
Intern identifierare1947758-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelBörkrav
Intern identifierare1947759-2
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGenerell del
Intern identifierare1946575-3