608785-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål – Byggmaterial, verktyg och järnhandelsvaror över disk, Åstorp 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggmaterial, verktyg och järnhandelsvaror över disk, Åstorp 2025
BeskrivningUpphandlingen omfattar diverse byggmaterial, verktyg och järnhandelsvaror i huvudsak över disk.
Intern identifierare25/154
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000