Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212224 Programvaruutvecklingstjänster för webbredigering, 72413000 Webbsideutformningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Med denna upphandling tar GIH in anbud på utformning och produktion av en ny webbplats.