2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl fyrfacks 660
Beskrivning: Sörmland Vatten och Avfall AB inbjuder till anbudslämning avseende anskaffning och utplacering av 660 fyrfacks avfallskärl.
Intern identifierare: TO-24-035
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Upphndling fyrfacks 660 kärl
Huvudklassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: enligt ffu
Huvudklassificering (cpv): 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: fyrfacks 660 kärl