608932-2019 - ResultatSverige-KRISTIANSTAD: Medicinska förbrukningsartiklar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Engångsprodukter för angiografi och intervention special
Referensnummer: 2018-O001017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar - LA36 - LA49
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser engångsprodukter för angiografi och intervention special.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen