See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dental förbrukning del 4: Avtryck och tillbehör, puts och polering och Endodonti 2
Beskrivning: Upphandlingen avser dentala förbrukningsartiklar till Region Kronoberg. Uppdraget ska genomföras i den omfattning och i enlighet med de krav och villkor som anges i upphandlingsdokumenten. Upphandlingen syftar till ett ramavtal med flera leverantörer. Upphandlingssortimentet är uppdelat i tre (3) produktgrupper: Avtryck och tillbehör Puts och polering Endodonti 2
Intern identifierare: 25RS353
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1637157
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1637158
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1637159