609037-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och underhåll av AC i spårvagnar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av AC i spårvagnar
Beskrivning: Upphandling avser kontinuerligt och effektiv service och underhåll av AC i spårvagnar.
Intern identifierare: 0590-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000