609104-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Självkopierande eller övrigt kopieringspapper
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kopieringspapper
Referensnummer: 0358-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30197640 Självkopierande eller övrigt kopieringspapper
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kopieringspapper för succesiva beställningar och leveranser under avtalsperioden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen