609123-2021 - ResultatSverige-Oskarshamn: Avloppshantering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spol- Slam- och Rörinspektionstjänster
Referensnummer: U-008-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90400000 Avloppshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90470000 Rensning av avlopp, 90480000 Skötsel av avloppsnät, 90513600 Avlägsnande av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen