609179-2025 - Resultat
Sverige – Revision – Revisionstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningRevisorerna i Tierps kommun inbjuder här att lämna anbud på uppdraget att vara sakkunniga till kommunfullmäktiges revisorer för granskning av styrelse, nämnder och utskott. Anbudsförfrågan omfattar också stöd till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens bolag.
Intern identifierare2025-74
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000