609195-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Norrköping: Installation av ventilation
Meddelande om upphandling
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kvarntorpets förskola Luftentreprenad
Referensnummer: KS 2023/1261
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av förskola inklusive utemiljö - luftentreprenad
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se upphandlingsdokument