2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sanering bergrumslager
Beskrivning: Sanering av bergrum A, B, C, inkl bergssäkring av orter för åtkomst av bergrum
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114762:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45111212 Bergrensning, 90722200 Miljösanering, 90913200 Reservoarrengöring