2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster för Knivsta kommun och kommunala bolag
Beskrivning: Upphandlingen avser sakkunnigt biträde till kommunens revisorer för granskning av kommunens verksamhet samt till lekmannarevisorerna för granskning av kommunens bolag. Utöver det tillkommer i upphandlingen konsultuppdrag avseende revisorsintyg för projekt samt rådgivnings- och konsultuppdrag från verksamheterna.
Intern identifierare: REV-2024/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000